יפת הלוי

משרד עורכי דין

נדל"ן

למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג רוכשים או מוכרים דירת מגורים, בניינים, נכסים מסחריים ומגרשים.

המשרד נותן דגש על סטנדרט שירות גבוה, ליווי צמוד ואדיב בכל צעדי העסקה מהמגעים הראשוניים עד לקבלת המפתח.

​משרדנו בעל ניסיון רב בעסקאות רכישת דירה מקבלן ובהסכם מכר לרכישת דירה יד-שנייה ומטפל בעסקאות מורכבות הכוללות חריגות בנייה, בהן נדרש טיפול משפטי מקצועי ומורכב.

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחץ כאן

פתרון כולל בעסקאות מקרקעין

משרדנו מעניק פתרון נרחב ללקוחותיו בעסקאות מקרקעין על ידי מתן שירותים בכל ענייני המיסוי הרלוונטיים, תכנון מס כדאי בכל הקשור למס שבח, מס רכישה או היטל השבחה.

נוכח הניסיון הרב, משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם רשויות שונות, שמאיים, מהנדסים ובעלי מקצוע נוספים מהשורה הראשונה, מה שמאפשר ייעוץ מקצועי ביותר.

ניהול מו"מ

אנו דוגלים בניהול מו"מ שקוף והגון, תוך שימוש בטכניקות מקצועיות, כדי להשיג עבורכם את היעדים המבוקשים ובכך משיגים את השלמת העסקה בצורה המהירה והנכונה ביותר.

פתרון כולל בעסקאות מקרקעין

ניהול נדל"ן על ידי משרד עו"ד מבטיח שילוב מנצח בין הבנת הפרקטיקה המשפטית מצד אחד, והבנה מסחרית-עסקית מצד שני. רק כך ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר בניהול מו"מ, בסגירת עסקה על כל שלביה, הטרום חוזיים והחוזיים. כיום בעלי נכסים בוחרים יותר ויותר להשתמש בשירותיו של מנהל נכסים, בין אם מתגוררים בחו"ל ובין אם מתגוררים בארץ.

אנחנו מציעים שירותי ניהול נכסים מקצועיים, אמינים, בטוחים ומציעים פתרון כולל לניהול הנכס שלכם.

משרדנו מטפל עבורכם בכל שלבי הניהול אשר מבוצע מאיתור שוכרים פוטנציאלים תוך ניהול מו"מ, הכנת הסכמי שכירות, ניהול חשבונות נאמנות, ועד לגביית דמי שכירות ומתן שירותי תחזוקה שוטפת לנכסים, טיפול ברשויות המתאימות, נקיטת הליכי הוצל"פ במידת הצורך לגביית דמי שכירות, ואף הגשת תביעות פינוי ועוד.

ההיכרות שלנו עם בעלי מקצוע שונים וההבנה שלנו בתחום הנדל"ן הם שמקנים לנו יתרון יחסי וזאת מלבד הידע המשפטי הרחב שלנו.

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן